pol_ukrPolsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, jest jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce, od 1992 roku działającą na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Doświadczenie i wiedza, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych, pozwala danej organizacji realizować wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej między Polską i Ukrainą.

Współpracują z „Ukrainian Business Center” – jednostką organizacyjną przy Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej, zapoznać się ze specyfiką działalności można na stronie – http://www.pol-ukr.com/ukrainian-business-center

Działalność Izby dotyczy:

  • Profesjonalnej promocji i wspomaganiu działalności biznesowej Firm Członkowskich
  • Reprezentowania ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie
  • Współpracy z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi
  • Kształtowania pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie

Firma SBC Sp. z o.o. jest członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

SBC – firma doradcza, która prowadzi swoją działalność na terenie Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Każdy pracownik, to wysoko wykwalifikowany specjalista i ma spore doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań biznesowych. Dzięki swojej pracy i referencjom zadowolonych klientów, firma SBC zajmuje jedno z czołowych miejsc w obsłudze mikro/małych oraz średnich firm, które rozpoczynają swoją działalność na rynku Polski i Unii Europejskiej, a także z zapewnienia kompleksowych usług z zatrudnienia i adaptacji w Polsce.

SBC także jest firmą współpracującą z systemami informatycznymi dla małych i średnich firm, a mianowicie Comarch i Bitrix24. Upewniliśmy się na własnym doświadczeniu, że jakość świadczonych przez daną firmę usług odpowiada międzynarodowym i europejskim standardom.