Ze względu na ciężki czas dla małego i śreniego biznesu my zdecydowaliśmy się do publikacji promocji dotyczącej nowego produktu polskiej firmy – Comarch ERP XT, które pozwoli usprawnić proces pracy przedsiębiorstwa oraz wyeliminować uboczne pracy związane z obsługiwaniem oprogramowania firmowego.

Comarch ERP XT – program dla małego i średniego biznesów, które pozwala zarządzać księgowością firmową z chmury. Jego wykorzystanie nie wymaga żadnej wiedzy specjalnej. Dla rejestracji dojść kliknąć na obraz poniżej i zarejestrować się jako użytkownik wskazując dane firmowe.

ICF Polska poleca używanie Comarch ERP XT jako dla prostych operacje firmowych, tak i dla internetowej wymiany dokumentów księgowych. W3Schools

Nasza firma jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, które obsługuje wszelkie nowoczesne rozwiązania na rynku usług księgowych. Promocja na przydzielanie 1 roku bezpłatnej obsługi aplikacji Comarch ERP XT jest aktualną dla firm, które zostawią swoje polecenie na naszej stronie w Facebook.